لیزر موهای زائد برزیلی

چگونه برای لیزر موهای زائد برزیلی آماده شویم؟ | بخش اول

آمادگی ها و اقدامات قبل از لیزر برزیلی - بخش اول

لیزر برزیلی بدن، لیزر ممنوعه
لیزر برزیلی بدن، لیزر ممنوعه

برای اینکه خود را برای تابستان آماده کنید، باید بدانید که چگونه برای لیزر برزیلی آماده شوید. اما انجام لیزر موهای زائد برزیلی ممکن است تنها به تابستان ختم نشود. شاید شما ترجیح می دهید در ناحیه بیکینی خود پوستی بدون مو داشته باشید. منطق پشت آن هر چه که باشد، آمادگی های لازم می تواند به شما کمک کند بهترین نتیجه را از لیزر برزیلی دریافت کنید.

لیزر موهای زائد برزیلی شامل از بین بردن موهای اطراف خط بیکینی است. نتیجه این کار، یک خط بیکینی صاف، نرم و بدون مو است.

همچنین، با جلسات مداوم، دیگر نیازی به مقابله با آن موهای خشن یا تحمل اپیلاسیون دردناک نخواهید داشت. به همین دلیل است که وبسایت WebMD لیزر موهای زائد برزیلی را به عنوان یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد برای مردان، زنان و افراد تراجنسیتی ارزیابی می کند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید: لیزر موهای زائد برای ترنس ها

برای اولین بار، طبیعی است که سوالاتی مانند “آیا لیزر موهای زائد برزیلی ایمن است؟” در ذهن داشته باشید. در یک کلام باید گفت این روش غیر تهاجمی حذف موهای زائد کاملا بی خطر است!

همچنین با رعایت نکات صحیح و آمادگی های لازم برای لیزر موهای زائد برزیلی، این فرایند آسانتر و سریع تر خواهد بود. خوشبختانه، این مقاله این اطلاعات را ارائه می دهد. ما در این مقاله، نحوه آماده شدن برای لیزر برزیلی را پوشش خواهیم داد.

مطلب مرتبط: تفاوت لیزر برزیلی و لیزر بیکینی

علاوه بر این، در مورد آنچه می توانید در طول جلسه لیزر موهای زائد برزیلی خود انتظار داشته باشید صحبت خواهیم کرد. مراقبت های بعد از لیزر نیز بر نتایج لیزر موهای زائد برزیلی تأثیر می گذارد. به این ترتیب، ما در مورد چگونگی مراقبت پس از لیزر نیز صحبت خواهیم کرد. پس تا پایان همراه باشید!

قبل از لیزر برزیلی چه کنیم ؟

لیزر برزیلی نی نی سایت
لیزر برزیلی نی نی سایت

اولین قدم برای آماده شدن برای لیزر موهای زائد برزیلی، مشاوره با متخصص زیبایی است. مشاوره با متخصص زیبایی به شما کمک می کند تا بدانید که آیا برای این کار مناسب هستید یا خیر.

مطلب مرتبط: لیزر برزیلی چیست ؟

به طور معمول، مشاوره شما شامل موارد زیر است:

 • پاسخ به سوالات مربوط به سلامتی و سابقه پزشکی شما
 • جزئیات در مورد لیزر
 • بحث در مورد میزان حذف مو
 • تخمین قیمت لیزر موهای زائد برزیلی

همچنین، در طول مشاوره، متوجه خواهید شد که اولین جلسه شما چه زمانی خواهد بود. علاوه بر این، متخصص زیبایی تعداد جلساتی را که خواهید داشت به شما اطلاع می دهد.

مهم است بدانید که برخی از افراد هستند که واجد شرایط لیزر موهای زائد برزیلی نیستند، شامل:

 • افرادی که موهای خاکستری یا سفید دارند
 • زنان باردار

بعد از اینکه اجازه انجام لیزر موهای زائد برزیلی را دریافت کردید، مواردی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید. مصرف کافئین قبل از لیزر می تواند باعث ایجاد احساس درد و ناراحتی در طول درمان شود. همچنین، تا جایی که می توانید، حدود دو هفته قبل از لیزر از اصلاح خودداری کنید.

علاوه بر این، از وکس، کندن مو یا اپیلاسیون قبل از جلسه خودداری کنید. شیو کردن تنها روش مجاز در لیزر موهای زائد است. حتی در خصوص شیو نیز اقداماتی وجود دارد که باید رعایت شود. این شامل عدم استفاده از تیغ ها کند و محصولات اصلاح معطر است.

در همین راستا، برخی از اقدامات می‌توانند تضمین کنند که بهترین نتایج را دریافت ‌کنید. در ادامه مراحل آماده شدن برای لیزر موهای زائد برزیلی آورده شده است:

دوش بگیرید

مهم است که صبح روز جلسات لیزر موهای زائد برزیلی خود به طور کامل حمام کنید. لیزر برزیلی در ناحیه بیکینی انجام می شود.

همانطور که به خوبی می دانید، اگر حمام نکنید، ناحیه بیکینی بوی نامطبوعی از خود متصاعد می کند. از این رو، حمام کردن، ناحیه را تمیزتر و در دسترس تر می کند. همچنین منافذ پوست تان را باز می کند و در نتیجه کارایی دستگاه لیزر را افزایش می دهد.

استفاده از دستمال مرطوب نیز می تواند به آسانی کمک کند. دستمال مرطوب همراه خود داشته باشید تا قبل از لیزر ناحیه را پاک کنید.

راحت لباس بپوشید

راحت لباس پوشیدن به معنای پوشیدن لباس آزاد و گشاد است. می‌توانید شلوار یا دامن گشاد بپوشید تا مطمئن شوید که ناحیه درمان بعد از عمل تحریک نمی ‌شود. لباس های تنگ می توانند باعث التهاب در اطراف ناحیه درمان شوند.

از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن خودداری کنید

برنزه کردن قبل از لیزر یک اشتباه بزرگ است. اگر قبل از لیزر به ساحل می روید، از پوشیدن مایوهایی که ناحیه درمان را در معرض دید قرار می دهند، خودداری کنید. در عوض، برای محافظت از ناحیه در برابر اشعه ماوراء بنفش و آماده شدن برای درمان، شلوارک یا پیراهن ساحلی بپوشید.

یک شب قبل از لیزر، ناحیه درمان را به آرامی لایه برداری کنید

هنگام لایه برداری قبل از لیزر، مهم است که این کار را به آرامی انجام دهید. لایه برداری تقریباً می تواند باعث بریدگی شود. لایه برداری به خلاص شدن از شر سلول های مرده پوست در ناحیه درمان کمک می کند.

علاوه بر این، به حذف آسان موها کمک می کند. می توانید برای این کار از پاک کننده آکنه استفاده کنید یا با یک برس قدیمی به آرامی ناحیه مورد نظر را برس بزنید.

مسکن مصرف کنید

لیزر برزیلی آقایان و خانمها

لیزر موهای زائد برزیلی یک روش جراحی نیست که نیاز به بیهوشی داشته باشد. با این حال، برای برخی از افراد با آستانه درد پایین، ممکن است بسیار دردناک باشد. مصرف مسکن قبل از درمان می ‌تواند میزان ناراحتی را کاهش دهد.

ناحیه بیکینی خود را اصلاح کنید

در برابر کندن موها یا اپیلاسیون قبل از جلسه درمان مقاومت کنید. درعوض، ناحیه بیکینی خود را با دقت بتراشید. اگرچه، لازم نیست این اصلاح کامل باشد.

این به لیزر اجازه می دهد تا به راحتی فولیکول های موی شما را هدف قرار دهد. به طور خلاصه، موهای شما نباید خیلی بلند یا کوتاه باشد.

بخشی از نحوه آماده شدن برای لیزر موهای زائد برزیلی، اصلاح صحیح و اصولی است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در این زمینه وجود دارد:

 • تقسیم کردن ناحیه بیکینی به اصلاح بهتر کمک می کند. از بالا شروع کنید، سپس به ناحیه تناسلی بروید و با لاین باشن کار را پایان دهید.
 • قبل از تیغ زدن، تمام موهای بلند را با استفاده از قیچی کوتاه کنید.
 • مطمئن شوید که ناحیه بیکینی شما مرطوب است. ما توصیه نمی کنیم که ناحیه را در حالی که خشک است اصلاح کنید.
 • برای اتمام کار عجله نداشته باشید. ناحیه بیکینی ظریف است و باید با ظرافت اصلاح شود.
 • هنگام اصلاح فشار زیادی وارد نکنید. چراکه ممکن است در نهایت ناحیه را ببرید.
 • بهتر است از قبل آلوئه ورا در یخچال داشته باشید تا پس از اصلاح آن را روی ناحیه استفاده کنید.
 • از چند بار تیغ کشیدن در یک قسمت خودداری کنید. اصلاح بیش از حد، موهای شما را برای لیزر برزیلی خیلی کوتاه می کند.

علاوه بر این، تراشیدن ناحیه بیکینی زیر دوش ممکن است دشوار باشد. از طرف دیگر، توصیه می کنیم اصلاح را در وان حمام نیمه پر یا کنار روشویی حمام انجام دهید. یک وان نیمه پر به شما این امکان را می دهد که در آن زانو بزنید بدون اینکه ناحیه بیکینی خود را به طور کامل در آب فرو کنید.

علاوه بر این، اگر هیچ کدام از گزینه‌ها برای شما صدق نمی‌کنند، می‌توانید آن را در اتاق خود انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید دو کاسه آب، یک آینه بزرگ یا تمام قد و تیغ است. مانند انجام آن در حمام، وقت بگذارید و ملایم انجام دهید. در بخش بعدی، شیو کردن برای لیزر موهای برزیلی را با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار خواهیم داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن